Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EU

singlemode, 1 vlákno
 

 

 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190573
Part No.OPC-SM-9-1m-S-SC/FC



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický singlemódový simplexní patchcord  9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EU


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.shop.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.