0
Košík je prázdný
0

    QSFP+ Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850nm

    QSFP Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850n

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Výrobce
    Mikrotik
    Kód

    170226

    Part No.

    Q+85MP01D

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 004 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    1 006 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 217 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 850nm. Jde o 4 nezávislé kanály SFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 150m.

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Související dokumenty