Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

352

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 8 m, duplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 8 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

1 479 Kč  bez DPH

 

1 790 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozvaděč nástěnný jednodílný pro 24 SC simplex spojek, kovový s 2 kazetamiOptický nástěnný rozvaděč OR-24 pro 24 simplex SC spojek slouží k ukončení max. 24 vláken. Je dodáván včetně 2 kazet každá pro 12 optických svárů, kazety jsou upevněny pomocí trnu, rozvaděč je možné použít i pro provaření (spojení) optických kabelů.

 

582 Kč  bez DPH

 

704 Kč  s DPH

 
 
 
 
Oko samolepící do optické vany FW-AB-10Vázací oko, samolepící pro vázání optickách vláken ve vanách nebo jiných opt. rozvaděčích

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 vlákenOPtiská kazeta pro 24 držáků svárů - velmi příjemná práce s kazetou!!!

 

119 Kč  bez DPH

 

144 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 6 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PC, vyroben v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 6 m, konektory LC/PC-LC/PC vyrobený v EU.

 

460 Kč  bez DPH

 

557 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozbočovač SM 1:2, 50:50%, 1310/1490/1550 nm, neokonektorovanýŠirokopásmový optický rozbočovač 1:2 s rozbočovacím poměrem 50:50%. Singlemode 1310/1490/1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 3 optickými vlákny délky 1 m, optická vlákna jsou neokonektorovaná.

 

299 Kč  bez DPH

 

362 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 1 m, duplex, ST-SCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125, délka 1 m, konektory SC-ST, venkovní průměr kabelu 2x2,5mm.

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozbočovač SM 1:3, 1310/1490/1550 nm, neokonektorovanýŠirokopásmový optický rozbočovač 1:3 s rovnoměrným rozdělením výkonu. Singlemode 1310/1490/1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 4 optickými vlákny délky 1 m, optická vlákna jsou neokonektorovaná. ...

 

738 Kč  bez DPH

 

893 Kč  s DPH

 
 
 
 
Koncovka na ukončení mikrotrubičky 10 mm, bez pojistky proti vytrženíKoncovka na ukončení mikrotrubičky 10 mm bez pojistky proti vytržení (je nutná 1 pojistka/koncovku).

 

47 Kč  bez DPH

 

57 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubkySpojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubky

 

1 387 Kč  bez DPH

 

1 678 Kč  s DPH

 
 
 
 
Pojistka proti vytržení mikrotrubičky 10 mmPojistka proti vytržení mikrotrubičky 10 mm, pro spojky jsou nutné 2 pojistky, pro koncovky 1.

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 
 
 
 
Box pro 6 keystone na omítku, bílý, s adaptory lze použít i pro optická vláknaBox pro 6 keystone na omítku, bílý, pro standardní keystone, s adaptory lze použít i pro optické kabely menšího průměru. Pro zakončení optických vláken jsou k dispozici adaptory pro konektory SC nebo ST/FC, v boxu není žádný organizér vláken, ale box má o...

 

38 Kč  bez DPH

 

46 Kč  s DPH

 
 
 
 
Box pro 8 keystone na omítku, bílý, s adaptory lze použít i pro optická vláknaBox pro 8 keystone na omítku, bílý, pro standardní keystone, s adaptory lze použít i pro optické kabely menšího průměru. Možnost zakončení optických vláken kde jsou k dispozici adaptory pro konektory SC nebo ST/FC, (nejsou součástí balení) V boxu není

 

49 Kč  bez DPH

 

60 Kč  s DPH

 
 
 
 
Keystone adapter SCAdapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Keystone adapter STAdapter pro spojku ST simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 0,5 m, duplex, FC-FCOptický multimódový duplexní 50/125um, 0,5 m, konektory FC-FC.

 

707 Kč  bez DPH

 

855 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

 

884 Kč  bez DPH

 

1 070 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

 

770 Kč  bez DPH

 

932 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kabelová průchodka PG11 průměr 5 - 10 mmKabelová průchodka šedá PG11 průměr 5 - 10 mm

 

10 Kč  bez DPH

 

12 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 60 m, duplex, ST-MTRJ (Female)Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 60 m, konektory ST-MTRJ (Female).

 

2 750 Kč  bez DPH

 

3 328 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

352

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.