Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

352

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 24 vláken, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 24 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

     
 

 

19 Kč  bez DPH

 

23 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ochrana sváru optického vlákna 45 mm, průsvitná, teplem smrštitelná

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ochrana sváru optického vlákna 40 mm, průsvitná, teplem smrštitelná

Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ochrana sváru optického vlákna 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelná

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mikrotrubička tlustostěnná 10/6 mm HDPE pro přímé položení do země, růžová

Tlustostěnná mikrotrubička 10/6 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optick...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubiček

Optický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

     
 

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mikrotrubička tlustostěnná 7/4 mm HDPE pro přímé položení do země, oranžová

Tlustostěnná mikrotrubička 7/4 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 12 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optický...

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Záslepka plastová do SC portu optické vany

Plastová záslepka do optické vany do otvoru SC

     
 

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka SC/PC Single-mode, simplex

Spojka SC/PC Single-mode, simplex.

     
 

 

16 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/PC

Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 Speciální nabídka 

   
 

 

131 Kč  bez DPH

 

159 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m

Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m.

 Speciální nabídka 

   
 

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Spojka E2000/APC Single-mode, simplex vč. kovové pružiny

Spojka E2000/APC Single-mode, simplex vč. kovové pružiny.

     
 

 

109 Kč  bez DPH

 

132 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický pigtail SM 9/125um, konektor E2000/APC, délka 2m, značkový,

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka vlastněná společnosti DIAMOND SA

     
 

 

115 Kč  bez DPH

 

139 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, LC/PC-SC/PC

Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-SC/PC.

 Speciální nabídka 

   
 

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, LC/PC-SC/PC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

     
 

 

141 Kč  bez DPH

 

171 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

     
 

 

749 Kč  bez DPH

 

906 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optická zásuvka FTTH pro 2 spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex

Optická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy...

     
 

 

28 Kč  bez DPH

 

34 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 Speciální nabídka 

   
 

 

116 Kč  bez DPH

 

140 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optická vana 24x SC vybavená kazetou pro 24 vl. výsuvná

Optická vana výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybava: - pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) - 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svárů...

     
 

 

650 Kč  bez DPH

 

787 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Optický patchcord SM 9/125um, 10 m, duplex, LC/PC-SC/PC

Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

     
 

 

180 Kč  bez DPH

 

218 Kč  s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

352

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.