Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

77

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Router TPLINK Archer AX6000 dualband 2,4/5 GHz s až 5.9 GBit/s, wi-fi6Blesková rychlost - dvoupásmová Wi-Fi rychlost AX6000 posílena 1024QAM, prináší úžasnou bezdrátovou rychlost až 5952 Mb/s: 4804 Mb/s (5 GHz) a 1148 Mb/s (2,4 GHz) Ultra konektivita - port WAN 1 × 2,5 Gb/s, porty 8 × Gigabit LAN a 2 × USB 3.0 typu A

 

7 827 Kč  bez DPH

 

9 472 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router TPLINK Archer AX11000 dualband 2,4/5 GHz s až 10 Gb/s, wi-fi6Extrémně rychlá Wi-Fi pro extrémní hry – rychlostní stroj AX11000, který poskytuje 12-streamů Wi-Fi s rychlostí přes 10 Gb/s: 4804 Mb/s (5 GHz pro hraní) + 4804 Mb/s (5 GHz) + 1148 Mb/s (2.4 GHz) Herní akcelerátor – Zjistěte a optimalizujte herní tok

 

9 589 Kč  bez DPH

 

11 605 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Síťová karta TP-Link Archer TX3000E AX 3000, WiFi 6Bezkonkurenční rychlost Wi-Fi 6 - překonává gigabitovou bariéru rychlostí až 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz) Plynulejší zážitek - o 75% nižší latence zajišťuje při hraní her extrémně rychlou reakci v reálném čase Spolehlivá připojení - Intel® Čip

 

1 042 Kč  bez DPH

 

1 263 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
AP/Klient/Router Netis N1 indoor 2,4/5 GHz, až 1200 MbpsRouter Netis N1 nabízí standardní 2x2 MIMO s modulační rychlostí 867Mbps při 5Ghz a 300Mbps při 2,4Ghz pro připojení vašich počítačů, smartphonů, bezdrátových kamer a dalších zařízení podporující 2.4/5GHz Wi-Fi. Zařízení je dodáváno se dvěma fixními antén...

 

779 Kč  bez DPH

 

944 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
ASUS RT-N12PLUS B1 Wireless N300 Router/AP/Extender, 4x 10/100, 2x 5 dBi anténaTři bezdrátové režimy v jednom zařízení – router / přístupový bod / rozšiřovač pokrytí Dvě externí vysoce výkonné antény pro ještě vyšší výkon a širší pokrytí Vysoká rychlost 300 Mb/s VPN server

 

479 Kč  bez DPH

 

581 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T2600G-28SQ 24x 10/100/1000 SFP port + 4x SFP+ port, Managed JetStreamGigabitový JetStream 28portový switch značky TP-LINK obsahuje 24 portů 10 / 100 / 1000 Mbit / s a 4 gigabitové SFP sloty a 4 10G sloty SFP+. Nabízí dostatečnou šířku pásma, vysoký výkon a stabilitu pro vysokorychlostní přenos dat. Funkce L2 a L2 + pro sta...

 

13 720 Kč  bez DPH

 

16 603 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Parabolická anténa JRC-24DD MIMO PriS 5 GHz, zisk 24dB, KIT 2 KUSYSpecificky navržená anténa pro duální jednotky UBNT priS k dosažení nejlepších výsledků ve vzdálenosti a kvalitě přenosu signálu. Pracovní kmitočty, pásmo: 4,9 - 6,4 GHz <font face="Tahoma

 

5 102 Kč  bez DPH

 

6 198 Kč  s DPH

 

20.00  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj na DIN lištu Mean Well HDR-15-5 5V 12W na DINNapájecí zdroj na DIN lištu Mean Well HDR-15-5 5V 12W na DIN

 

309 Kč  bez DPH

 

375 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
Router TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 2,4/5GHz, GPONXC220-G3v je Gigabitový GPON router s 802.11ac WiFi, dvěmi fixními anténami , 4x Gigabit LAN a integrovanou bránou pro VoIP volání. Router je ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem typu SC...

 

1 110 Kč  bez DPH

 

1 345 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Panelová anténa 2,4 GHz, zisk 14 dBi držák na stožár, konektor N FemaleSměrová panelová anténa se ziskem 14 dBi pro venkovní použití. Anténka je vhodná pro klientské stanice 2,4 GHz Multi-pointových systémů nebo spoje Bod-Bod délky řádově stovky metrů. Anténa je v bílém provedení a dodává se s montážní sadou k připevnění ant...

 

438 Kč  bez DPH

 

534 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel H155/RF240Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel s vnějším průměrem 5,4 mm (H155, RF240). Montáž konektoru pomocí krimpovacích kleští.

 

37 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pigtail U.FL/N Female 20 cm, RG178U pro miniPCI karty CM9, CM10Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem U.FL a antény (nebo svodu) s konektorem N Male. Konektory U-FL využívají miniPCI karty CM9 a CM10 používané jako radiové části zařízení vytavěné na platformě RouterBo...

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 3m RSMA Male/N Male, útlum 2,5 dB/5,8 GHzKabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Male k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2,5 dB/5,8 GHz.

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 5m RSMA Male/N Male, útlum 4 dB/5,8 GHzKabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <4 dB/5,8 GHz.

 

239 Kč  bez DPH

 

289 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
NanoBracket Sextant polohovací držák na zeď nebo stožár pro RB SextantNanoBracket Sextant je praktický držák pro MikroTik RouterBoard Sextant umožňující jednoduše upevnitz jednotka na stožár nebo zeď.

 

276 Kč  bez DPH

 

340 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
19" Nástěnný rozvaděč Triton 15U, hloubka 400 mm,šedý, plechové dveře s cyl. vNástěnný rozvaděč Triton 15U hloubky 400 mm šedé barvy s uzamykatelnými prosklenými dveřmi určený pro datové a telekomunikační rozvody. Technické parametry: - Výška: 15U - Barva: Šedá RAL 7035

 

3 834 Kč  bez DPH

 

4 639 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Krytka Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licnaStíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna, vhodný do přenosové rychlosti 1000 Mbps, pro stíněné kabely průměru 5 - 6 mm.

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

205 Kč  bez DPH

 

248 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pigtail U.FL/MMCX 20 cm, RG178U pro boxy JirousPigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

 

51 Kč  bez DPH

 

62 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP+ Transceiver 10 Gbps, Cisco, MM, LC, 300m, Tx 850 nm, Cisco compatibileNový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 300m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

667 Kč  bez DPH

 

807 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

77

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.