Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

3

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP+ Transceiver 10 Gbps, Cisco, MM, LC, 300m, Tx 850 nm, Cisco compatibileNový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 300m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

667 Kč  bez DPH

 

807 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnDOdrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu...

 

350 Kč  bez DPH

 

425 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
QSFP+ Transceiver, 40G LR4 , 10kmOptický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 1271, 1291, 1311, and 1331nm. Jde o 4 nezávislé kanály QSFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 10km.

 

5 121 Kč  bez DPH

 

6 198 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.