0
Košík je prázdný
0

    Cloud Router Switch MikroTik CRS112-8P-4S-IN, 8x 1Gb port, 4x SFP port, 8x PoE out, 160W

    Mikrotik CRS112-8P-4S-IN
     
    Výrobce
    Mikrotik
    Kód

    170181

    Part No.

    CRS112-8P-4S-IN

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    4 312 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    4 314 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    5 219 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Cloud Router Switch Mikrotik CRS112-8P-4S-IN je nový 12 portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení se 4 Gigabitovým SFP porty. 8x PoE out s podporou standardu 802.3af/at Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway/router. Switch je dodáván s externím napájecím zdrojem.

      Hlavní vlastnosti:
      Desktop Gigabit L3 switch
      Určen jako SoHo gateway/router/switch
      Procesor: QCA8511
      Pameť: DDR2 128MB
      uložiště: 16MB Flash
      8x Gb LAN port
      4x Gb SFP slot
      Dohled: Voltage, CPU temperature and PCB temperature monitor
      Nastavení switche ve Switch menu
      Každý port lze vyjmout z konfigurace switche a využít pro routovací funkce
      Externí napájecí zdroj
      Bezventilátorové provedení
      Předinstalovaný RouterOS Level5

      Software:
      MikroTik RouterOS, Level 5, předinstalován, aktivován

      Porty:
      8x LAN 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet with Auto-MDI/X, konektor RJ-45
      4x Gigabit SFP+ slot (1,25 G Ethernet SFP cage)
      1x sériový console port, konektor RJ-45

      Management:
      Local/Remote - Winbox, Telnet, SSH, Web management, SNMP

      Memory:
      DDR2 128MB

      Ostatní:
      Reset switch
      Beeper
      Voltage, current and temperature monitoring

      Napájení:
      10-57V, 24V 0.8A PSU included, PoE in: 10-57V on Ether1 (802.3af/at or passive PoE)

      Pracovní podmínky:
      Teplota: -35°C až +65°C

      Rozměry:
      200x143x44mm (case)

      Hmotnost:
      1,0 kg

      Obsah dodávky:
      - CRS112-8G-4S-IN
      - Externí napájecí zdroj s napájecím kabelem

      Technické parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount, Desktop

      Hardware

      Architektura MIPSBE
      CPU (počet jader) 1 jádro
      CPU Frekvence (MHz) 400 MHz
      Paměť RAM (MB/GB) 128 MB
      Velikost uložiště (MB/GB) 16MB

      Napájení

      PoE standard PoE out IEEE 802.3 at/af
      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 8
      Interface 1x Serial port RJ45
      PoE výstup (počet portů) 8
      SFP port (počet) 4

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Router OS - lvl5, Switch OS

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount, Desktop

      Hardware

      Architektura MIPSBE
      CPU (počet jader) 1 jádro
      CPU Frekvence (MHz) 400 MHz
      Paměť RAM (MB/GB) 128 MB
      Velikost uložiště (MB/GB) 16MB

      Napájení

      PoE standard PoE out IEEE 802.3 at/af
      Typ napájení DC Jack

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 8
      Interface 1x Serial port RJ45
      PoE výstup (počet portů) 8
      SFP port (počet) 4

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Router OS - lvl5, Switch OS

      Související produkty

      MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

      738 Kč 

      bez DPH

      893 Kč 

      s DPH

       

      sestava

      Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

      981 Kč 

      bez DPH

      1 186 Kč 

      s DPH