0
Košík je prázdný
0

    Patchcordy

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    147 produktů
    8 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Zjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/PC.

    146 Kč 

    bez DPH

    177 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    155 Kč 

    bez DPH

    188 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    183 Kč 

    bez DPH

    221 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    189 Kč 

    bez DPH

    229 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    144 Kč 

    bez DPH

    174 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    218 Kč 

    bez DPH

    264 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    237 Kč 

    bez DPH

    287 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    204 Kč 

    bez DPH

    247 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    158 Kč 

    bez DPH

    191 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    139 Kč 

    bez DPH

    168 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU.

    1 382 Kč 

    bez DPH

    1 672 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU

    1 750 Kč 

    bez DPH

    2 118 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU.

    1 780 Kč 

    bez DPH

    2 154 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-LC/PC.

    152 Kč 

    bez DPH

    184 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory LC/PC-LC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    183 Kč 

    bez DPH

    221 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 7 m, konektory E2000/APC-FC/PC, vyrobený v EU.

    1 490 Kč 

    bez DPH

    1 803 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový dupkexní patchcord 62,5/125um, délka 12 m, konektory ST-ST vyrobený z nehořlavého kabelu.

    795 Kč 

    bez DPH

    962 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový simplexní patchcord 62,5/125um, délka 3 m, konektory SC-ST.

    160 Kč 

    bez DPH

    194 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 3 m, konektory SC-ST.

    176 Kč 

    bez DPH

    213 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC-ST, vyrobený v EU.

    211 Kč 

    bez DPH

    255 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)