0
Košík je prázdný
0

    Rozbočovače

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    8 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Širokopásmový optický rozbočovač 1:2 s rozbočovacím poměrem 50:50%. Singlemode 1310/1490/1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 3 optickými vlákny délky 1 m, optická vlákna jsou neokonektorovaná.

    299 Kč 

    bez DPH

    362 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Širokopásmový optický rozbočovač 1:3 s rovnoměrným rozdělením výkonu. Singlemode 1310/1490/1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 4 optickými vlákny délky 1 m, optická vlákna jsou neokonektorovaná.

    738 Kč 

    bez DPH

    893 Kč 

    s DPH

    Širokopásmový optický rozbočovač 1:2 s rozbočovacím poměrem 50:50%. Singlemode 1310 - 1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 3 optickými vlákny délky 1 m s konektory SC/PC. <font face=

    771 Kč 

    bez DPH

    933 Kč 

    s DPH

    Splitter PLC 1x32 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

    1 238 Kč 

    bez DPH

    1 498 Kč 

    s DPH

    Splitter PLC 1x16 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

    504 Kč 

    bez DPH

    610 Kč 

    s DPH

    Splitter PLC 1x8 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

    276 Kč 

    bez DPH

    334 Kč 

    s DPH

    Splitter PLC 1x2 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

    192 Kč 

    bez DPH

    232 Kč 

    s DPH

    Splitter PLC 1x4 SC/APC, 1m, průměr:2mm, ABS box

    204 Kč 

    bez DPH

    247 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)