0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    GentleBOX JR-250 S1 je kompletní kovový venkovní box pro AP, RouterBOARDY a další elektroniku a je přímo určen k montáži na antény JRC-xx a JRB-xx MIMO. Hlavní vlastnosti: Závírání šrouby, jedna kabelo

    1 183 Kč 

    bez DPH

    1 431 Kč 

    s DPH

    GentleBOX JR-250 S2C je kompletní kovový venkovní box pro AP, RouterBOARDY a další elektroniku. Hlavní vlastnosti: zavírání šrouby, dvě kabelové průchodky, montáž s hadicovou sponou Kovové tělo je n

    1 241 Kč 

    bez DPH

    1 502 Kč 

    s DPH

    10" Patch panel neosazený , 1U, 10 portů pro keystone

    243 Kč 

    bez DPH

    294 Kč 

    s DPH

    Indoor AP/Router pro pásmo 2,4 GHz s rychlostí 150 Mbps s pevnou anténou. K připojení LAN sítě uživatele je k dispozici integrovaný switch se 4x 10/100BaseT Ethernetovými porty, zařízení se napájí externím zdrojem. Hlav

    319 Kč 

    bez DPH

    385 Kč 

    s DPH

     
     

    Cloud Router Switch Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN je nový 10 SFP portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení s 1 10Gigabitovým SFP+ portem. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze s

    4 283 Kč 

    bez DPH

    5 182 Kč 

    s DPH

    Výroba ukončena

    RouterBoard Mikrotik RB750P-PBr2 je založen na platformě RB750UP s 5 Ethernet porty založený na MikroTik RouterOS Level4 a 24 V PoE výstup na 4 LAN portech. Router v plastovém case disponuje 5 LAN porty 10/100 Mbps z nichž jeden umožňuje proprietární nap

    1 345 Kč 

    bez DPH

    1 627 Kč 

    s DPH

    Pár jednovláknových Bidi modulů Mikrotik SFP+ s konektory LC pro použítí do vzdálenosti až 15km. Moduly jsou určené především do do zařízní Mikrotik CRS, CSS s SFP+ šachtami. Hlavní vlastnosti: Konektor

    6 829 Kč 

    bez DPH

    8 262 Kč 

    s DPH

    Malý desktop switch v kovovém provedení s 5x 10/100/1000 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

    566 Kč 

    bez DPH

    684 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 300m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    667 Kč 

    bez DPH

    807 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    671 Kč 

    bez DPH

    812 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 40km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    5 116 Kč 

    bez DPH

    6 190 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 80km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    13 520 Kč 

    bez DPH

    16 359 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    126 Kč 

    bez DPH

    152 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    132 Kč 

    bez DPH

    160 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    138 Kč 

    bez DPH

    167 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    149 Kč 

    bez DPH

    180 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    176 Kč 

    bez DPH

    213 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    131 Kč 

    bez DPH

    159 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    137 Kč 

    bez DPH

    166 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    143 Kč 

    bez DPH

    173 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)