0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Novinka 

    14 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Kompaktní 60 GHz PtP jednotka s 5 GHz zálohou (Cube 60Pro ac) standardu 802.11ad/ay. Díky použitému pásmu není jednotka ovlivněna okolním rušením, a nabízí tak stabilní a velmi rychlé spojení. Je vhodná i pro delší vzdálenosti místo optického spoje (dosah

    5 756 Kč 

    bez DPH

    6 964 Kč 

    s DPH

    AirFiber 60 HD (AF60-HD) je 60 GHz point-to-point (PtP) zařízení od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 2 km a je ideální pro poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí maximalizovat propojení signálu s nákladově efektivním zařízením. Komp

    10 262 Kč 

    bez DPH

    12 416 Kč 

    s DPH

    - Třípásmová Wi-Fi síť AX6600: Zvyšuje celkovou rychlost až na neuvěřitelných 6 600 Mbit/s - Systém Mesh s umělou inteligencí: Inteligentní analýza síťového prostředí zajistí ideální pokrytí Wi-Fi šité na míru vaší domácnosti - Inteligentní antény: Siln

    9 697 Kč 

    bez DPH

    11 733 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail IPM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1m Pigtail je vyroben v normě OS2 z optického vlákna G652D.

    48 Kč 

    bez DPH

    58 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail IPM SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 1m Pigtail je vyroben v normě OS2 z optického vlákna G652D.

    48 Kč 

    bez DPH

    58 Kč 

    s DPH

    Školení - používání svářečky optických vláken (Chomutov)

    900 Kč 

    bez DPH

    1 089 Kč 

    s DPH

    Školení TP-LINK 16.11.2016 Chomutov

    1 653 Kč 

    bez DPH

    2 000 Kč 

    s DPH

    FDD spoj EH-2500FX o kapacitě 1Gbps, s možností rozšíření na 2 Gbps, anténou 30 cm (1 ft), pracující v pásmu 71-76/81-86 GHz. Kompletní spoj včetně POE. Vzhledem k vysokému výkonu jednotek je vhodný pro delší vzdálenosti.

    179 905 Kč 

    bez DPH

    217 685 Kč 

    s DPH

    S

    Novinka

    sestava

    FDD spoj EH-2500FX o kapacitě 1Gbps, s možností rozšíření na 2 Gbps, anténou 60 cm (2 ft), pracující v pásmu 71-76/81-86 GHz. Kompletní spoj včetně POE. Vzhledem k vysokému výkonu jednotek je vhodný pro delší vzdálenosti.

    207 257 Kč 

    bez DPH

    250 781 Kč 

    s DPH

    S

    Novinka

    sestava

    Radiový spoj siklu EH8010 v pásmu 71-76 a 81-86, jeden z mála spojů který umí přenést kapacitu až 10Gbps. Provoz bez poplatků Integrovaný L2 switch Vysoký výkon, větší dosah. Hlavní vlastnosti: -

    164 756 Kč 

    bez DPH

    199 355 Kč 

    s DPH

    S

    Novinka

    sestava

    Radiový spoj siklu EH8010 v pásmu 71-76 a 81-86, jeden z mála spojů který umí přenést kapacitu až 10Gbps. Provoz bez poplatků Integrovaný L2 switch Vysoký výkon, větší dosah. Hlavní vlastnosti: -

    192 108 Kč 

    bez DPH

    232 451 Kč 

    s DPH

    S

    Novinka

    sestava

    Školení TP-LINK 22.10.2019 Chomutov

    1 653 Kč 

    bez DPH

    2 000 Kč 

    s DPH

    Kompaktní 60 GHz PtP jednotka s 5 GHz zálohou (Cube 60Pro ac) standardu 802.11ad/ay. Díky použitému pásmu není jednotka ovlivněna okolním rušením, a nabízí tak stabilní a velmi rychlé spojení. Je vhodná i pro delší vzdálenosti místo optického spoje (dosah

    2 934 Kč 

    bez DPH

    3 550 Kč 

    s DPH

    Kompaktní sektorová 60 GHz PtM jednotka s 5 GHz zálohou (CubeSA 60Pro ac) standardu 802.11ad/ay. Díky použitému pásmu není jednotka ovlivněna okolním rušením, a nabízí tak stabilní a velmi rychlé spojení. Je vhodná i pro delší vzdálenosti (dosah až 600 m)

    3 920 Kč 

    bez DPH

    4 743 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)