0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Speciální nabídka 

    14 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Upgradujte na rychlejší standard AC, dvoupásmová rychlost Wi-Fi 450Mbps + 867Mbps, MU-MIMO technologie pro 2x rychlejší připojení, Technologie Beamforming pro lepší pokrytí, Gigabitové porty zajišťují rychlé a spolehlivé připojení

    953 Kč 

    bez DPH

    1 153 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Jedna síť – díky pokročilé technologii Mesh zařízení Halo společně vytvoří jednu unifikovanou domácí síť s jedním názvem a heslem pro síť Wi-Fi. Bezproblémový roaming – automatické přepínání mezi jednotkami Halo, když se pohybujete po domě, abyste vždy

    1 814 Kč 

    bez DPH

    2 194 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    DATACOM 19" rozvaděč 9U/450 mm (plech) šedý 19" nástěnný rozvaděč DATACOM - 19" nástěnné provedení pro instalaci 19" komponent datové sítě - svařovaný skelet rozvaděče o síle 1,5 mm /ocelový plech/ - nastavitelná hloubka předních i zadních vertiká

    2 730 Kč 

    bez DPH

    3 303 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Přístupový bod TP-Link Omada EAP610 je vhodný pro montáž na stěnu či strop do různorodých domácností, kanceláří a konferenčních místností, škol, kampusů a internátů, maloobchodů a obchodních center, kaváren a restaurací, hotelů a penzionů nebo kamkoliv ji

    3 565 Kč 

    bez DPH

    4 313 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Ověřena kom

    1 400 Kč 

    bez DPH

    1 693 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Malý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEE

    358 Kč 

    bez DPH

    433 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Optická vana výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybava: - pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) - 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svárů

    673 Kč 

    bez DPH

    814 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    12 170 Kč 

    bez DPH

    14 726 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kvalitní český výrobce optických kabelů KDP - jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    10 080 Kč 

    bez DPH

    12 197 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

    13 940 Kč 

    bez DPH

    16 867 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Univerzální držák pro montáž na stěnu nebo stožár ideální pro LHG, sxt SQ, nonostation, atp.

    189 Kč 

    bez DPH

    229 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    8portový 10/100/1000 Mbit/s stolní přepínač OEM-G108E easy smart (jednoduchý managment) představuje snadný způsob přechodu na gigabitový ethernet. Zvyšte rychlost svého síťového serveru a páteřních připojení nebo proměňte gigabitovou rychlost ve stolních

    912 Kč 

    bez DPH

    1 103 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1270 nm. Napájení modulu j

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)