0
Košík je prázdný
0

    MikroTik CRS317-1G-16S+RM, 16x SFP+ port

    CRS317-1G-16S+RM
     
    Výrobce
    Mikrotik
    Kód

    170161

    Part No.

    CRS317-1G-16S+RM

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    8 963 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
    Vaše cena  s RP*
    8 965 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    10 847 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Cloud Router Switch MikroTik CRS317-1G-16S+RM + 1x Gigabit Ethernet. Zařízení s RouterOS Level6 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway/router. Switch je dodáván s externím napájecím zdrojem.

      Hlavní vlastnosti:
      Rackmount Gigabit L3 switch
      Určen jako SoHo gateway/router/switch
      Procesor: 98DX8216B0-BRR4C000 800 MHz
      Pameť: 1 GB RAM
      uložiště: 16MB Flash
      16x SFP+ port
      1x Gb lan port
      Dohled: Voltage, CPU temperature and PCB temperature monitor
      Nastavení switche ve Switch menu
      Každý port lze vyjmout z konfigurace switche a využít pro routovací funkce
      Bezventilátorové provedení
      Předinstalovaný router OS Level 6

      Software:
      MikroTik router OS, Level 6, předinstalován, aktivován

      Porty:
      16x 10 Gb SFP+
      1x Gigabit RJ45 Lan

      Management:
      Local/Remote - Winbox, Telnet, SSH, Web management, SNMP

      Memory:
      1GB RAM

      Ostatní:
      Reset switch
      Beeper
      Voltage, current and temperature monitoring

      Napájení:
      110 - 240 V

      Pracovní podmínky:
      Teplota: -35°C až +65°C

      Rozměry:
      443 x 224 x 44 mm

      Hmotnost:
      0,50

      Obsah dodávky:
      - CRS317-1G-16S+RM

      Technické parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount

      Hardware

      Architektura ARM 32bit
      CPU (počet jader) 2 jádro
      CPU Frekvence (MHz) 800 MHz
      Paměť RAM (MB/GB) 1 GB
      Velikost uložiště (MB/GB) 16MB

      Napájení

      Typ napájení AC 2x 230V redundantní

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 1
      Interface 1x Serial port RJ45
      SFP+ port (počet) 16

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Router OS - lvl6, Switch OS

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Fyzická specifikace

      Druh instalace Vnitřní - indoor
      Provedení Rackmount

      Hardware

      Architektura ARM 32bit
      CPU (počet jader) 2 jádro
      CPU Frekvence (MHz) 800 MHz
      Paměť RAM (MB/GB) 1 GB
      Velikost uložiště (MB/GB) 16MB

      Napájení

      Typ napájení AC 2x 230V redundantní

      Porty / konektory

      10/100/1000 Ethernet ports (počet) 1
      Interface 1x Serial port RJ45
      SFP+ port (počet) 16

      Software

      Managment Ano
      Operační systém Router OS - lvl6, Switch OS

      Související dokumenty

      Související produkty

      MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

      738 Kč 

      bez DPH

      893 Kč 

      s DPH

       

      sestava

      Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

      1 017 Kč 

      bez DPH

      1 230 Kč 

      s DPH

      Kompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdále

      1 932 Kč 

      bez DPH

      2 338 Kč 

      s DPH

       

      sestava