0
Košík je prázdný
0

    OFIBER

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    401 produktů
    21 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Základní optický převodník dvouvláknový s DMI diagnostikou na 20km s vlnovou délkou 1310nm. Tento převodník lze použít při teplotách -20°C +70°C

    171 Kč 

    bez DPH

    207 Kč 

    s DPH

    Isopropylalkohol (IPA) na čištění optických vláken a konektorů 900 ml, 99%

    172 Kč 

    bez DPH

    208 Kč 

    s DPH

    Výhody: - precizně dávkuje isopropylalkohol - při překlopení alkohol neteče z nádoby - se zavřeným víčkem nelze stlačit pumpičku (je uzamčena) - kompaktní rozměry vhodné pro transport a uložení do kufrů svářeček - perfektně drží v pracovním stolíku (

    518 Kč 

    bez DPH

    627 Kč 

    s DPH

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka vlastněná společnosti DIAMOND SA

    118 Kč 

    bez DPH

    143 Kč 

    s DPH

    Nůžky na kevlarová/aramidová vlákna, uhlíková ocel, zoubkované břity, vyrobené v Japonsku.

    402 Kč 

    bez DPH

    486 Kč 

    s DPH

    VFL (visual fault locator) je speciálně navržen pro technické pracovníky, kteří potřebují efektivní a ekonomický nástroj pro sledování vlákna, směrování vláken a kontrolu kontinuity v optických sítích. S pomocí VFL lze najít zarážky, špatné spojení, ohýbá

    1 620 Kč 

    bez DPH

    1 960 Kč 

    s DPH

    VFL (visual fault locator) je speciálně navržen pro technické pracovníky, kteří potřebují efektivní a ekonomický nástroj pro sledování vlákna, směrování vláken a kontrolu kontinuity v optických sítích. S pomocí VFL lze najít zarážky, špatné spojení, ohýbá

    2 116 Kč 

    bez DPH

    2 560 Kč 

    s DPH

    Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen" pro konektory LC.

    364 Kč 

    bez DPH

    440 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    555 Kč 

    bez DPH

    671 Kč 

    s DPH

    Tenkostěnná mikrotrubička 5/3,5 mm z HDPE materiálu pro použití v HDPU trubkách. Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optických vláken. Mikr

    5 Kč 

    bez DPH

    6 Kč 

    s DPH

    Koncovka na ukončení mikrotrubičky 5 mm bez pojistky proti vytržení (je nutná 1 pojistka/koncovku).

    25 Kč 

    bez DPH

    30 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    616 Kč 

    bez DPH

    745 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 300m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    667 Kč 

    bez DPH

    807 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    671 Kč 

    bez DPH

    812 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 40km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    5 116 Kč 

    bez DPH

    6 190 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 80km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    13 520 Kč 

    bez DPH

    16 359 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    126 Kč 

    bez DPH

    152 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    132 Kč 

    bez DPH

    160 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    138 Kč 

    bez DPH

    167 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)