0
Košík je prázdný
0

    Patchcordy

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    247 produktů
    13 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-SC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Venkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 13 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 20 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 13 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125 um, délka 30 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 12 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 50 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory SC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Venkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 45 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory ST-LC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

    Cena na dotaz
     
     

    Venkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 30 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 40 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 22m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory ST-LC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125 um, délka 30 m, konektory SC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • N

      Novinka (není známá přesná cena)

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)