0
Košík je prázdný
0

    Optické pasivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    342 produktů
    18 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - K

    Cena na dotaz
     
     

    Sada pro montáž na sloup k rozvaděči FTTH-24

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - Konektor: SC/PC, - Délka: 1m   Pigtail je vyroben z optického vlákna G.657A2

    Cena na dotaz
     
     

    Podrobnosti o produktuZařazení produktu DATACOM LC-LC 09/125 SM 0,5m duplex Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku (např. optická vana, optický rozvaděč, ...) s aktivním optickým prvkem (např. switch, převodník, ...) Konekt

    Cena na dotaz
     
     

    Sada multicolor pigtailů s konektorem LC/UPC 12ks v jednom setu. Vlákno: G.657A2

    Cena na dotaz
     
     

    Nová verze včetně držáčku na sváry DIN zásuvka 2x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub!

    Cena na dotaz
     
     

    Nová verze včetně držáčku na sváry DIN zásuvka 4x SC simplex Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60 x 31,5 x 85mm Použití spojek bez přírub! Držáček na ochrany

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125, délka 5m, konektory SC-ST, venkovní průměr kabelu 2x2,5mm.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem ST.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem SC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový pigtail 50/125um, délka 1 m s konektorem LC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem ST.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový pigtail 62,5/125um, délka 1 m s konektorem SC.

    Cena na dotaz
     
     

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka vlastněná společnosti DIAMOND SA

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory ST-ST.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory ST-ST.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 3 m, konektory ST-ST.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory SC-SC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 3 m, konektory SC-SC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)