0
Košík je prázdný
0

    Optické pasivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    352 produktů
    18 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Redukční spojka mikrotrubiček 10/7 mm

    55 Kč 

    bez DPH

    67 Kč 

    s DPH

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka vlastněná společnosti DIAMOND SA

    118 Kč 

    bez DPH

    143 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory ST-ST.

    141 Kč 

    bez DPH

    171 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory ST-ST.

    162 Kč 

    bez DPH

    196 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 3 m, konektory ST-ST.

    193 Kč 

    bez DPH

    234 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory SC-SC.

    143 Kč 

    bez DPH

    173 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory SC-SC.

    176 Kč 

    bez DPH

    213 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 3 m, konektory SC-SC.

    192 Kč 

    bez DPH

    232 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    175 Kč 

    bez DPH

    212 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-SC/PC.

    204 Kč 

    bez DPH

    247 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory ST-ST.

    189 Kč 

    bez DPH

    229 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 2 m, konektory ST-ST.

    147 Kč 

    bez DPH

    178 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 5 m, konektory ST-ST.

    192 Kč 

    bez DPH

    232 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory SC-SC.

    111 Kč 

    bez DPH

    134 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 2 m, konektory SC-SC.

    168 Kč 

    bez DPH

    203 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 3 m, konektory SC-SC.

    204 Kč 

    bez DPH

    247 Kč 

    s DPH

    Optický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory LC-LC.

    165 Kč 

    bez DPH

    200 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

    116 Kč 

    bez DPH

    140 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    138 Kč 

    bez DPH

    167 Kč 

    s DPH

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    158 Kč 

    bez DPH

    191 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)