0
Košík je prázdný
0

    Optické pasivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    467 produktů
    24 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    Cena na dotaz
     
     

    Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - K

    Cena na dotaz
     
     

    Optická zásuvka FTTH v bílém plastovém provedení je ideálním ukončením optických vláken v FTTH aplikacích. V zásuvce jsou 2 pozice pro optické spojky SC/E2000 Simplex nebo LC Duplex. Vrchní kryt je pouze nacvakávací, součástí balení jsou záslepky pro nevy

    Cena na dotaz
     
     

    Optický pigtail IPM SM   - Vlákno: SM 9/125um - Konektor: SC/PC, - Délka: 1m   Pigtail je vyroben z optického vlákna G.657A2

    Cena na dotaz
     
     

    IPM Spojka LC/UPC Single-mode, duplex

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Pojistka proti vytržení mikrotrubičky 12 mm, pro spojky jsou nutné 2 pojistky, pro koncovky 1.

    Cena na dotaz
     
     

    Koncovka na ukončení mikrotrubičky 12 mm bez pojistky proti vytržení (je nutná 1 pojistka/koncovku).

    Cena na dotaz
     
     

    Podrobnosti o produktuZařazení produktu DATACOM LC-LC 09/125 SM 0,5m duplex Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku (např. optická vana, optický rozvaděč, ...) s aktivním optickým prvkem (např. switch, převodník, ...) Konekt

    Cena na dotaz
     
     

    Vnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastovýs čelem pro 8x SC simplex/E2000/LC duplex spojku, s kazetami pro 12(24) ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 24 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Om

    Cena na dotaz
     
     

    DIN zásuvka 2x SC simplex (bez osazení konektorů) Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu otvory pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18,5x85mm (+- velikost jističe) Použití spojek bez přírub! Da

    Cena na dotaz
     
     

    DIN zásuvka 4x SC simplex (bez osazení konektorů) Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu otvory pro 4x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x31,5x98,5mm Použití spojek bez přírub! Datasheet v záložce "so

    Cena na dotaz
     
     

    Optická vana výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybava: - pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) - 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svárů

    Cena na dotaz
     

    Související produkty

     

    Optický nástěnný box slouží k ukončení optických kabelů ve venkovních i vnitřních instalací. Tento optický box se vyznačuje vysokým stupněm krytí IP65. Povrch optického nástěnného boxu je UV odolný. Je možno jej upevnit přímo na zeď za pomocí montážní sad

    Cena na dotaz
     

    -4%

     

    Nová verze včetně držáčku na sváry DIN zásuvka 2x SC simplex (bez osazení konektorů) Plastová zásuvka (PC+ABS) na DIN lištu otvory pro 2x SC Simplex (LC Duplex, E2000 simplex) Vhodná pro zakončení FTTH kabelu rozměr: 60,5x18x85mm (+- velikost jističe

    Cena na dotaz
     
     

    Optická vana LEXI-Net výsuvná 19" 1U pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) vybavená 1ks kazetou OPTRONICS Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x př

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 konektory X/Y, délka X/Ym Pro Vaši cenovou nabídku nás prosím kontaktujte. Lze vyrábět optlické kabelévé dropy: - Různé délky - Různé osazení konektorů - Veškerá specifikace záleží jen na Vás

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • N

      Novinka (není známá přesná cena)

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)