0
Košík je prázdný
0

    Optický gelový konektor FAST Fujikura SC MM 50/125um, 0,25/0,9 mm vlákno

    Optický gelový konektor SC MM 50/125um
     
    Výrobce
    Fujikura
    Kód

    178511

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Cena na dotaz
    Záruka
    6 Měsíce
    Objednat
     
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický SC Multi-mode 50/125um konektor FAST společnosti Fujikura s minimálními požadavky na přístrojové vybavení pro instalaci konektoru - konektor není nutno leštit. Pro instalaci konektoru postačuje lámačka optických vláken, stahovací kleště a roztok na čištění optických vláken - nejsou nutné žádné další speciální nástroje. Konektor obsahuje předleštěnou část vlákna a k propojení s optickým vláknem dochází ve speciálním gelu. Tento typ konektoru je možné použít opakovaně. Další výhodou je snadná instalace v terénu a rychlost montáže - jedno vlákno je nakonektorované během 30 sekund včetně přípravy. Typický vložený útlum je 0,1 dB.

      Hlavní vlastnosti:
      - Typ konektoru: SC
      - Multi-mode 50/125um vlákno
      - Průměr ochrany vlákna: 0,25 mm, 0,9 mm
      - Počet vláken: 1
      - Vlnová délka: 850 nm
      - Vložný útlum: 0,1 dB, max. 0,5 dB
      - Rozsah pracovních teplot: -40°C až +75°C

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Konektor (Druh) SC

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Konektor (Druh) SC

      Související dokumenty

      Instalační manuál CZ
      Fastconnector.pdf