0
Košík je prázdný
0

    Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, simplex, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU

    OPC SM 9/125um, 1 m, simplex E2000A-SC
     
    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    190577

    Part No.

    OPC-9-1m-S-E2A/SC

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    558 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    675 Kč
    Záruka
    6 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický singlemódový simplexní patchcord  9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-SC/PC, vyrobený v EU.

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail