0
Košík je prázdný
0

    Pár SFP BiDi převodníků WDM 1,25Gbps, Cisco compatibile, SM, LC na 2km

    Výrobce
    OFIBER
    Kód

    183350

    Cena na dotaz
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
     

    Pár SFP BiDi převodníků WDM 1,25Gbps, Cisco compatibile, SM, LC na 2km  - komponenty

     

      Podrobnosti o produktu

      Pár SFP jednovláknových modulů (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní s Cisco zařízeními.

      Hlavní vlastnosti:
      - SFP BiDi Modul
      - 1x 1000Base-BX optický port s podporou full duplexního módu
      - Délka trasy: 2 km
      - Dual data-rate of 1,25 Gbps/1,063 Gbps
      - Single-mode vlákno 9/125 µm
      - Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C
      - Transmiter power: -4 až -10 dBm
      - Reciever sensitivity: -22 dBm
      - Power Budget: 7 dB
      - Reciever overload: -3 dBm
      - Vysílač: FP laser
      - Spektrální šířka: 4 nm
      - Detektor: PIN dioda

      Porty:
      1x 1000Base-BX10 optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 1x LC (Simplex)

      Podporované standardy:
      IEEE 802.3ah-2004 1000BASE-BX, Gigabit Ethernet, Fiber Channel, SONET OC-24-LR-1

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP portu

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Související produkty

      Switch Mikrotik RB260GSje malý Gigabitový SWITCH v plastovém case s 5 metalickými GB porty a 1x GB SFP slotem. Vzhledem k tomu že se jedná o switch běží na něm Sw OS (SwitchOS) pro konfiguraci - tento SwOS umožňuje využít a nastavovat všechny funkcionalit

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch Mikrotik CRS112-8G-4S-IN je nový 12 portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení se 4 Gigabitovým SFP porty. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjm

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch MikroTik CRS106-1C-5S, 5x SFP + 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Swi

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM. Tento switch disponuje 24 GB Lan porty + 2 SFP+ šachtami kde lze použít samozřejmě i klasické SFP. Zařízení pracuje se Switch OS. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway. Switch je dodáván

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch MikroTik CRS317-1G-16S+RM + 1x Gigabit Ethernet. Zařízení s RouterOS Level6 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do me

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch MiktoTik CRS326-24G-2S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 Smart switch se 2 SFP+ porty v 19" Rackmount provedení výšky 1U. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch Mikrotik CRS112-8P-4S-IN je nový 12 portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení se 4 Gigabitovým SFP porty. 8x PoE out s podporou standardu 802.3af/at Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatné

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch Mikrotik CRS328-24P-4S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 switch v RM provedení se 4 Gigabitovým SFP porty. 24x PoE out s podporou standardu 802.3af/at o celkové výkonu 450W kde je každých 8 portů rozloženo na 150W. Zařízení s Router

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případ

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 switch v RM provedení s 24 SFP porty + 4x SFP+ Combo porty . Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche

      Cena na dotaz
       
       

      Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případ

      Cena na dotaz
       
       

      Switch Mikrotik RB260GSP je malý Gigabitový SWITCH v plastovém case s 5 metalickými GB porty a 1x GB SFP slotem. Vzhledem k tomu že se jedná o switch běží na něm Sw OS (SwitchOS) pro konfiguraci - tento SwOS umožňuje využít a nastavovat všechny funkcional

      Cena na dotaz